„GEODEZJA TECHNICZNA W PRAKTYCE, JAK PO STUDIACH ZACZĄĆ ZARABIAĆ PIENIĄDZE"


Szkolenie skierowane jest do studentów I, II, III, IV oraz V roku studiów geodezji i kartografii chcących poznać techniczną i praktyczną… i jeszcze raz praktyczną stronę wykonywania zleceń geodezyjnych. Chcemy pokazać jak praca geodety wygląda naprawdę, co po skończeniu studiów możecie robić, jak połączyć kilka zawodów wykorzystując wiedzę geodety, czy da się godnie żyć z pensji geodety na etacie , czy konieczne jest założenie własnej firmy – jakie są tego koszty i wiele innych.

Szkolenie – aspekt techniczny pracy – rzeczoznawca, deweloper, pośrednik

Wiedzy przekazanej tutaj nie zdobędziecie na Uczelni – sami ją kończyliśmy i doskonale wiemy gdzie kończy się nawet najlepsza wiedza książkowa wykuta na egzaminy, a zaczyna się prawdziwe życie.

Na tym szkoleniu skupimy się na 3 głównych zagadnieniach geodezyjnych tzn.: mapa do celów projektowych, tyczenia budynków, hali (ale hala to zakres 4…. Prawda/nieprawda?) , inwentaryzacji powykonawczej budynku, oraz kilku zagadnień pobocznych – zawód deweloper, rzeczoznawca majątkowy, pośrenik, etat, a prowadzenie firmy, dziennik praktyk I , egzamin w Warszawie, ile co kosztuje , programy geodezyjne, wycenianie pracy. I najważnejsze – jak wykorzystać wasze wykształcenie do zarabiania pieniędzy.

Terminy i koszty szkolenia


SZKOLENIE: 1 dzień ( 8-9 godzin)

19.10, 26.10, 9.11 ,16.11, 23.11, 30.11, 7.12 ,14.12 (SOBOTY)

CZAS TRWANIA: od 8:30 – 11:30 (30 min przerwy) od 12:00 – 17:00

W przypadku złych warunków atmosferycznych przekładamy część praktyczną i próbujemy ustalić dogodny termin. Wszelkie informacje będą umieszczane na bieżąco na stonie.

MAŁE GRUPY: maksymalnie 8 osób na szkoleniu – zapisy telefoniczne, mailowe.

CENA: 300zł / os. Za szkolenie (1 dzień).

Płatność przelewem na podstawie wystawionej faktury w terminie 7 dni po zakończeniu szkolenia.

BANK KBS Nr konta: 33 85910007 0040 0598 8361 0001 W tytule : imię nazwisko „Opłata za szkolenie geodezyjne data”

MIEJSCE SZKOLENIA: Gmina Wielka Wieś, Szyce, ul. Olkuska 5 (vis a vis Urząd Gminy Wielka Wieś [ ul. Plac Wspólnoty 1])

POTRZEBNE RZECZY: rzeczy na przebranie do wyjscia w teren, mile widziany laptop z programem Winkalk,Kim jesteśmy?


Piotr Klimasara: Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, od 7 lat zatrudniony w firmie geodezyjnej na etacie, uprawniony rzeczoznawca majątkowy.


Piotr Liwora: Rówież absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, od 4 lat na etacie w firmie geodezyjnej, uprawniony geodeta.


Od 3 lat współwłaściciele 2 firm (deweloperka, geodezja, szkolenia) (LK DEVELOPMENT SP ZOO, oraz LK DEVELOPENT SP ZOO. Spółka komandytowa).